Буковина отримає 5, 5 мільйони доларів на оновлення споруд під житло для переселенців


У планах є створення понад 900 житлових місць для переселенців

На Буковині планують відновлювати комунальні будівлі, щоб там проживали переселенці. Міжнародна Фінансова Корпорацієя (IFC) надасть грант у розмірі 5,5 млн доларів на реалізацію проєкту.

 
Про це повідомив голова Чернівецької ОВА.

“Грантовий договір уклали з Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC), що входить до складу Групи Світового Банку. У партнерстві з Європейським Союзом IFC впроваджує Проєкт з реновації муніципальних будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Роботу у рамках проєкту ми розпочали ще наприкінці 2022 року. Сторонами договору є Чернівецька ОВА, Департамент капітального будівництва Чернівецької ОВА, Чернівецька обласна рада і Міжнародна Фінансова Корпорація. У рамках проєкту передбачено надання грантів на фінансування ремонтів комунальних будівель для забезпечення житлом ВПО”, – повідомив Руслан Запаранюк.

 
У Чернівецькій ОВА вже складено перелік будівель, які планують віддати під проживання ВПО. Проте самий перелік в ОВА не надали.

Наразі в громадах області є можливість облаштувати 931 місце для ВПО. Загальний кошторис проєкту складає майже 5,5 млн дол. США. Максимальна сума гранту на фінансування ремонту будівлі буде розраховуватися для кожного проєкту окремо, залежно від кількості осіб, які проживатимуть у приміщенні після реновації”, – повідомив начальник Чернівецької ОВА.

Джерело

Вам також може сподобатися

Більше від автора