В Україні сформували батальйон з колишніх в'язнів


Військові вже прийняли присягу на вірність українському народові та виголосили молитву українського націоналіста

Захищати Україну в складі 24 ОМБр імені короля Данила будуть люди, які відбували покарання. Про це повідомили у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

В 24 бригаді сформовано батальон «Характерники», який складатиметься з громадян, що відбували покарання в місцях позбавлення волі і виявили бажання долучитись до оборони держави.

Новобранці нашої бригади скористались можливістю отримати другий шанс та приєднатись до виконання священного обов’язку у великий війні за Незалежність.
Зазначимо, що серед них дуже багато патріотів, які неодноразово виявляли бажання захищати Батьківщину. Є чимало людей з бойовим досвідом.
Добровольці скористались своїм правом на викуплення провини та вирішили встати до зброї, обороняючи рідну землю від загарбників.
Напередодні вони прийняли Військову присягу на вірність українському народові та виголосили молитву українського націоналіста.
Найближчим часом «Характерники» почнуть виконувати бойові завдання та покажуть себе на полі битви”, – йдеться у повідомленні.


Джерело

Більше від автора