Інженер-землевпорядник майже за 500 тисяч грн шахрайським шляхом продав дві земельні ділянки, які належать Кельменецькій громаді. Подробиці


Буковинець, на підставі фальшивих документів, зловживаючи своїми повноваженнями, шахрайським шляхом продав дві земельні ділянки, які належать громаді, і таким чином збагатився на майже півмільйона гривень. За скоєне чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.

Протиправну діяльність 28-річного жителя Кельменців задокументували співробітники Дністровського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Дністровської окружної прокуратури та оперативного супроводу працівників обласного управління Служби безпеки України.

Під час слідства правоохоронці з’ясували, що інженер-землевпорядник, розробив схему незаконного збагачення. Чоловік підшукав двох осіб для оформлення на них земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва та запевнив у законності всіх дій.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, кельменчанин, користуючись своїми повноваженнями, маючи доступ до вебпорталу електронних послуг, вніс несанкціоновані зміни до відповідної системи, доповнивши її фальшивими даними.

В подальшому, чоловік використав підроблені документи для продажу землі. Буковинець знайшов потенційних покупців та звернувся до приватного нотаріуса для укладання договорів купівлі-продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Після підписання всіх необхідних документів, інженер-землевпорядник шахрайським шляхом отримав від покупців майже 12 тисяч доларів США і таким чином легалізував нерухоме майно одержане злочинним шляхом.

У результаті своєї протиправної діяльності зловмисник заподіяв територіальній громаді матеріальної шкоди на майже півмільйона гривень.

На підставі зібраних доказів, слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень аж за 5-ма статтями Кримінального кодексу України (шахрайство, підробка документів, введення брехливих даних в автоматизовану систему та легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом).

Досудове розслідування триває.


Джерело

Вам також може сподобатися

Більше від автора