Нардеп Мазурашу назвав "ганебною помилкою" новий закон про статус англійської мови в Україні


Англійську визнали мовою міжнародного спілкування в Україні

Нардеп з Буковини Георгій Мазурашу назвав “ганебною помилкою” новий закон про статус англійської мови в Україні. 

“Ура”:( Раніше Україні навʼязували російську мову, тепер в ролі фактично другої державної буде англійська:( (236 за). Ганебна помилка, думаю”, – йдеться у дописі Мазурашу.

Сьогодні англійській мові надали офіційний статус мови міжнародного спілкування в Україні. Рада щойно ухвалила відповідний законопроєкт, повідомляє УНН.

Новий законопроєкт офіційно закріплює статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні та визначає посади, кандидати на зайняття яких зобовʼязані володіти англійською мовою. Окрім того, документ унормовує особливості застосування англійської мови в роботі держорганів.

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт, який надає англійській статус однієї з мов міжнародного спілкування в Україні. Документ визначає категорії посад, кандидати на які зобов’язані володіти англійською мовою, а також забезпечуватиме вивчення англійської у закладах дошкільної освіти. Про це пише УНН з посиланням на народного депутата Олексія Гончаренка та картку законопроєкту №9432.

Джерело

Більше від автора