Щоб ефективно перемагати ворога, в ЗСУ потрібні фахівці усіх цивільних професій – військовий «Мангуст»


До великої війни 34-річний Олексій «Мангуст» займався досить успішним і абсолютно мирним та милим бізнесом – він є власником одного з найбільших інтернет-магазинів дитячих екологічних розвиваючих іграшок.

Але після повномасштабного вторгнення чоловік, не роздумуючи, одразу вступив до київської тероборони, а пізніше приєднався до однієї з найефективніших бойових бригад – 47 ОМБР “Маґура”.

«Відділення, в якому я прослужив більше року, стало об’єктом заздрощів усього батальйону, – розповідає «Мангуст». – Воно складалося з бізнесмена, таксиста, програміста, кухаря, двох банкірів, студента, мебляра, виконроба-будівельника і заробітчанина, який повернувся з Польщі. В той час, коли інші відділення харчувалися тим, як то кажуть, що Бог дасть, у нас були смачні сніданки і вечері.

У нас ніколи не було проблем з організацією ресурсів і необхідних речей для відділення, ніколи не було проблем щось налаштувати по техніці, з ремонтом авто. Ми легко і грамотно будували окопи, бліндажі, де б не були. А дні проходили ефективно й корисно. Бо всі ми звикли цим займатись у цивільному житті».

За понад два роки повномасштабної війни «Мангуст» пройшов найгарячіші ділянки фронту – Кремінну, Роботине, Авдіївку. Запевняє, що ніхто швидше і безпечніше не відвезе на позицію і не забере звідти, ніж колишній таксист, водій маршрутного таксі чи далекобійник. Ніхто так смачно не приготує їжу і не додасть позитиву перед бойовим виходом і після нього, ніж кухар, який працював у кафе чи ресторані. Ніхто так професійно не налаштує старлінк, програми для служби, рацію і ще купу техніки, ніж IT-фахівець. Ну і ніхто, звісно, не наведе краще порядок в обліку, звітності, нарахуванні заробітної плати, ніж цивільний бухгалтер.

«Усі ці і багато інших професій є критично важливими на війні, без них функціонування армії просто не можливе, а перемога — тим більше, – зауважує «Мангуст». – Звичайні хлопці та дівчата, які звикли розвиватися, працювати і брати відповідальність за своє життя, стали ефективними у війську, а їх служба й боротьба за Незалежність України і мирне майбутнє дітей стала зразком сучасної армії. Ці люди не знають, що таке “совкова армія”, вони просто націлені на результат і якісне виконання своїх завдань».

«Мангуст» переконаний, що при повномасштабній війні вже немає військових і не військових – є одна країна, яка воює проти іншої. І переможе та, в якій кожен і кожна буде виконувати свою роботу максимально якісно, відповідально і безпечно. Так, потрібно багато зброї, щоби протистояти в рази більшій армії росії, але зброя без людей війну не виграє. І потрібні не лише ті, хто стріляє з цієї зброї, а й фахівці, які її можуть обслуговувати, ремонтувати, або займатися логістикою, забезпеченням і ще багатьма напрямками діяльності, якою ми зазвичай займаємося у цивільному житті. Професія військового у нинішніх умовах — це не щось далеке, загадкове, складне, що вимагає довгі роки навчань. Сьогодні це знання і навички, якими може оволодіти будь-хто в стислий період і ефективно та безпечно воювати.

«Повірте, армія – досить проста структура. Тим більше, ведення бойових дій – це всього-на-всього 10% служби, решта – налагодження побуту і підготовка до бойових завдань, – пояснює «Мангуст». – Тому чекаємо у наших лавах українців та українок. Ми забезпечимо дружній колектив однодумців, цікаву роботу, яка відповідає вашим знанням і вмінням, моральну підтримку. А чого не вмієте – з радістю навчимо», – додає військовий.

Доєднуйся до української армії! Обирай посаду, на якій ти будеш ефективним! Наближай перемогу України пліч-о-пліч з мільйонами такими як ти! – каже бізнесмен у цивільному житті, а нині військовий із позивним «Мангуст».


Джерело

Вам також може сподобатися

Більше від автора