Сьогодні світла може не бути по сім годин поспіль


Світло вимикатимуть надовше, будуть задіяні “сірі” зони графіків

Дефіцит електроенергії у вівторок, 4 червня, буде більшим, аніж у понеділок напередодні, тому відключення електроенергії будуть тривалішими. Про це повідомив генеральний директор компанії-постачальника електроенергії Yasno Сергій Коваленко, передає Дзеркало тижня.

 
Він зазначив, що у плановий ремонт виведені два енергоблоки атомних електростанцій, а також розпочато ремонтні роботи на лінії, якою  здійснюється імпорт електроенергії зі Словаччини.

«Стабілізаційні обмеження будуть більші, ніж у понеділок – 26% для Києва. Буде задіяна світло-сіра зона графіків», – зазначив він.


Зазначимо, що так звані темні слоти у графіку відключень означають напевну відсутність електроенергії в разі застосування графіків обмеження електропостачання. Сірі слоти позначають можливість відключень у цей період. В сумі електроенергії може не бути по сім годин поспіль.

Напередодні НЕК “Укренерго” повідомило, що 4 червня обмеження електроенергії для промислових та побутових споживачів діятимуть протягом всього дня по всіх областях.

Джерело

Вам також може сподобатися

Більше від автора