“Своїх двійників він туди не пускає”: у ГУР заявили, що знають про бункери Путіна


Українській розвідці відома інформація про бункери російського диктатора Володимира Путіна. Більше того, у ГУР зазначили, що таких сховищ у головного воєнного злочинця РФ є декілька.

При цьому Путін своїх двійників у бункери не пускає. Про це в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу “Ми-Україна” розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов, пише Обозреватель.

За його словами, інформація про бункери російського диктатора постійно оновлюється. Також Юсов дав зрозуміти, що таких сховищ у Путіна кілька одиниць, але точної кількості називати не став.

“Бункери Путіна – інформація про це відома і постійно оновлюється. Не будемо зараз розкривати (кількість, – ред.), але зрозуміло, що один із позивних російського диктатора – “бункерний”, – сказав Юсов.

Водночас, він додав, що Путін не запускає у свої таємні бункери двійників. За словами Юсова, ватажок Кремля використовує їх на заходах, де сам не може почуватися в безпеці.

“Він любить цю справу, і як граф Дракула ховається у цих глибоких підземеллях. Своїх двійників він туди не пускає. Своїх двійників він відправляє на завдання, де не так безпечно”, – повідомив Юсов.


Джерело

Вам також може сподобатися

Більше від автора